Vyberte stránku

Vážení podnikatelé,

pokud se domníváte, že Váš podnik je zajímavý a kvalitní pro náš region, ale i mimo něj a chcete, aby se o vašem podniku vědělo a byla podpořena místní produkce, zapojte se do akce REGIONY SOBĚ.

S ohledem na zkušenosti z poslední doby je zřejmé, že se můžeme spolehnout pouze sami na sebe. Proto se Místní akční skupiny z celé republiky spojily a vytvořily společnou platformu. Jmenuje se REGIONY SOBĚ a má za cíl podporovat regionální ekonomiku. Snažíme se propojit lokální výrobce a poskytovatelé služeb s konzumenty z celé ČR. Pomáháme tak, aby byl náš region odolnější, soběstačnější a měně závislý.

Na webové stránce www.regionysobe.cz jsou/budou přehledně přestaveny místní podniky rozdělené do šesti kategorií (Obchod a prodejny, Potraviny a přírodní produkty, Řemesla, Rukodělné výrobky, Služby, Stravování a ubytování). Veřejnost se zde seznámí, co lze v regionu navštívit, kde může utratit své peníze. Zapojený podnik získá propagaci a možnost prodeje svých výrobků a služeb prostřednictvím voucherů.

MASky nabízí se do kampaně zapojit. Vystupujeme pouze v roli prostředníka. Zajistíme zápis do databáze místních podniků a prezentaci na uvedených webových stránkách. V případě prodeje voucherů, pak nakupující komunikuje přímo s podnikatelem. Zapojení do kampaně je zcela zdarma. Jenom žádáme o spolupráci při udržování aktuálnosti informací a kontaktních údajů.

Pokud máte sami zájem o zapojení do kampaně, prosím vyplňte údaje v on-line formuláři a na email gernatova@masbcr.cz pošlete fotografii, kterou se budete na webu prezentovat.

Pokud potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi bycom také využili získaný kontakt pro další spolupráci s MAS Brána do Českého ráje. Zahrneme Vás do naší databáze a v případě zajímavých událostí či vypsaných vhodných dotačních titulů Vás budeme kontaktovat.

Odkazy

REGIONY SOBĚ    ZDE

Přihlašovací formulář  ZDE